Echo '98 - Bilinmiyor

albumkapak

Üyeler:

Vocals-Lead Guitars: Selçuk Dogan
Rhtm Guitars: Olgu
Bass Guitars - back vocals: Murat Barslan
Drums: Ongun Tan

Şarkılar:

Ölüler Tiyatrosu
...

Hakkında:

Ongun Tan - şu anda Yazılım sektöründe uygulama geliştirici olarak çalışıyor. Müzikle halen yakından ilgili. Rock ve Metal müzikle dolu Lise günlerinden sonra artık Caz, Elektro Caz, Elektronik müzik ve Pink Floyd dinlemeyi daha çok seviyor. Klasik gitar çalmaya ve eğitimlerine de devam ediyor.

Murat Barslan - ış hayatına Finansbank'ta devam eden Murat Barslan müzikle ilgisini koparmayıp ilgi alanlarını house ve funk türlerine kaydırdı. Olgu'nun stüdyosunda devam eden elektronik müzik çalışmalarına askerlik sebebiyle ara verilmiş olsa da Olgu'nun dönüşü müzik çalışmaları ayni hızda devam edecek gibi görünüyor.

Selçuk Doğan - Grey, McCann Ve JWT reklam ajanslarında sırayla çalışmış olan Selçuk, diğer üyeler gibi şu anda hala ıstanbul'da ikamet etmekte. Echo'dan sonra birkaç grup projesi oldu ancak şu anda bir grup ile beraber çalmıyor. Kendisinden büyük ve küçük Echo'lardan her zaman övgü almayı bilmiş bu grubun Echo günleriyle ilgili en büyük hüsranının, 1998 senesinde hala dalında en hit ve popüler şarkı olma özelliğini taşıyan Metallica-One'ı baştan sona ve eksiksiz bir biçimde hazırlayıp, grubun alışkın olduğu idari cezalardan dolayı son konserlerinde çalamamaları olduğuna inanıyor :)

Olgu Aralp - Echo'dan sonra üniversitede ciddi anlamda müzikle ilgilendi ve halen müzikle ilgileniyor. Evine uzun uğraşlarla kurduğu küçük ev stüdyosunda bilgisayar ve çeşitli enstrümanlar yardımı ile ağırlıklı olarak elektronik müzik yapıyor. Roxy Müzik günlerinde 2004'te ilk 20'ye kalmayı başardı. Daha büyük başarılar şüphesiz onu bekliyor.

Echo '98 galerisine gitmek için tıklayın...

Geri dönmek için tıklayın.

Bu sitenin tasarımı ve programlaması Emir Aydın (TAC'10) tarafından yapılmıştır. (2007)